Štafetový víkend

Napsala Terka

O víkendu 11. – 12. května se vydala pětičlenná posádka ve složení Pavel Š., Janča M., Kiki Č., Terka Š. a Terka K. na sprint žebříčku A a na Český pohár štafet do dalekých Hořovic a Kařezu. V sobotu dopoledne v 9:30 hodin se uzavřela karanténa a první závodníci vyběhli na sprintovou trať. V kategorii D20A nás reprezentovala Jana, která obsadila pěkné 20. místo. V kategorii D18A běžela Kiki s Terkou Š., kterým se až tolik nedařilo. V 15 hodin odstartoval ČPŠ. Běželo se v krásných terénech, které byly lehce kopcovité a taky bahnité.  Štafetu našeho ostravského klubu rozbíhala v kategorii D18 Kiki, která předávala s nevelkou ztrátou Terce Š. Ta svým výkonem udržela pozici a předala štafetu na 24. místě Terce K., která předvedla skvělý výkon a finišovala na krásném 20. místě. Jana běžela štafetu Opavy, kde hostuje. V neděli nás čekal další štafetový závod. Naše štafeta běžela ve stejném pořadí jako v sobotu. Nedělní závod prověřil o dost více závodníky jak po mapařské, tak fyzické stránce. Naší štafetě tento závod tolik nevyšel a doběhla si pro 32. místo. Jana opět běžela za Opavu, kde si holky doběhly pro 26. místo. Okolo půl druhé odpoledne vyjíždíme unaveni směr Ostrava.

LIVELOX (sprint) VÝSLEDKY (sprint) LIVELOX (štafety sobota) VÝSLEDKY (štafety sobota) LIVELOX (štafety neděle) VÝSLEDKY (štafety neděle)